দৈনিক অসম | Dainik assam ePaper PDF free Download

দৈনিক অসম  Dainik Asam হৈছে অসমৰ এখন পুৰণি অসমীয়া বাতৰি কাকত। কাকতখন প্ৰথম প্ৰকাশ হয় ১৯৬৫ চনৰ ৪ আগষ্টত। স্বৰ্গীয় ৰাধাগোবিন্দ বৰুৱাৰ একান্ত প্ৰচেষ্টাৰ ফলত এই বাতৰি কাকতৰ জন্ম হয়। গুৱাহাটী আৰু ডিব্ৰুগড়ৰ পৰা কাকতখন প্ৰকাশিত হয়।

দ্যা আছাম ট্ৰিবিউন পাব্লিচাৰ্ছ হৈছে কাকতখনৰ প্ৰকাশক। কাকতখনৰ ইণ্টাৰনেট সংস্কৰণো উপলব্ধ। এই কাকতখনত ১৪খন পৃষ্ঠা সন্নিবিষ্ট থাকে, য’ত প্ৰত্যেক পৃষ্ঠা অনুসৰি বাতৰিৰ বিভিন্ন প্ৰকাৰবোৰ শ্ৰেণীকৰণ কৰা হয়।

দৈনিক অসম

দৈনিক অসম কাকত ডাউনলোড: দৈনিক অসম হৈছে অসম ট্ৰিবিউন পাব্লিচাৰ্ছৰ মালিকানাধীন ভাৰতৰ এখন অসম দৈনিক বাতৰি কাকত। আইএএছ, পিচিএছ, ইউপিএছচি, এছএছচি, বেংক, ৰেলৱে, সেনা, আৰক্ষী আৰু ৰাজ্যিক পিএছচি পৰীক্ষাৰ দৰে পৰীক্ষা প্ৰস্তুত কৰাৰ বাবে দৈনিক অসম বাতৰি কাকতত পিডিএফ ফাইল ডাউনলোড কৰে।

Dainik Assam ePaper Download

হাই দৈনিক অসম বাতৰি কাকত পঢ়ুৱৈ, বাতৰি কাকত ৰক্ষা কৰাহৈছে অনুসৰণ কৰাৰ মুখ্য প্ৰৱণতা। ভাৰতত বিভিন্ন কাকত ধাৰাবাহিকভাৱে বিতৰণ কৰা হয়। তাৰে ভিতৰত, দৈনিক অসম হৈছে ইয়াৰ শব্দাৱলীৰ বাবে আটাইতকৈ নিৰ্ধাৰিত কাকত। একেদৰে, সাম্প্ৰতিক সমস্যা, বিত্তীয় বাতৰি, পৰীক্ষা, আৰু কাটথ্ৰোট পৰীক্ষা আৰু ক্ৰীড়া বাতৰিআদিৰ বাবে জৰীপ আদিৰ দৰে বিভিন্ন বিষয় আছে যিবোৰ কাৰ্যকৰীভাৱে বিতৰণ কৰা হয়।

এই প্ৰবন্ধটোত, আমি দিনে দিনে সতেজ হৈ আছোঁ বা দৈনিক অসম কাগজৰ পিডিএফ ডাউনলোড কৰিব পৰা সংযোগ ভাগ বতৰা কৰি আছোঁ। যদি এইটো অত্যাধিক সমস্যা নহয়, দৈনিক অসম কাকত বিনামূলীয়াকৈ বা বিনামূলীয়াকৈ ডাউনলোড কৰক আৰু এই সংযোগবোৰ ৱেবত বাধাহীনভাৱে উপলব্ধ। ইয়াত আমি নিৰ্দেশনাৰ কাৰণত সংযোগ বোৰ ভাগ বতৰা কৰি আছোঁ যেনেকৈ আছিল। আপুনি প্ৰকৃত ব্যক্তি বুলি ধৰি লৈ আৰু আপুনি কাগজখন সঁচা ছাইটএটাৰ পৰা ক্ৰয় কৰিবলৈ সক্ষম বুলি ধৰি লওঁক যদি ই অত্যাধিক সমস্যা নহয়, উদাহৰণ স্বৰূপে http://www.assamtribune.com/dainik/ ইয়াত ক্লিক কৰক।

Dainik Assam news paper Free Download

দৈনিক অসমৰ কাকতখন পিডিএফ ফৰ্মেটত ডাউনলোড কৰিবলৈ সহজ। বিভিন্ন অঞ্চলৰ বাবে ডাউনলোড লিংকতলত দিয়া হৈছে। আপোনাৰ অঞ্চল সংস্কৰণৰ লিংকত ক্লিক কৰক। তাৰ পিছত, দৈনিক অসম কাকতৰ আপোনাৰ প্ৰতিলিপি পিডিএফ ফৰ্মেটত ডাউনলোড কৰক। যদি আপোনাৰ এতিয়াও কোনো প্ৰশ্ন আছে, মন্তব্য শাখাত লিখক। আমি নিশ্চিতভাৱে উপযুক্ত উত্তৰেৰে আপোনাৰ প্ৰশ্নৰ উত্তৰ দিম।

About Dainik Assam

Type Daily ePaper (Newspaper)
Formate Broadsheet, PDF
Owner The Assam Tribune Publishers
Publisher The Assam Tribune Publishers
Editor Prafulla Govinda Baruah
Founded 4 Agust 1965
Language Assamese
Head Quarters Guwahati, Assam, India
Circulation Daily 26000 Copy
Website www.assamtribune.com

How to Download OLD Dainik Assam ePaper PDF?

আমি sarkariexpress.com দলটোৱে ডাউনলোড কৰিব পৰা সংযোগ ভাগ বতৰা কৰাৰ লগতে অতীতৰ দৈনিক অসম ইপেপাৰ সংৰক্ষণ কৰিব। যদি কোনো প্ৰাৰ্থীক কোনো পুৰণি দৈনিক অসম ইপেপাৰ প্ৰয়োজন হয়, কাৰ্যকৰীভাৱে ইয়াক তলত দিয়া মেজৰ পৰা প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। আপোনাৰ তলৰ টেবুলত ডাউনলোডটো ৱেব ৱেইটাৰত তাৰিখ ৰখাৰ দৰে যোগদান কৰা দেখা যাব। আপোনাৰ কোনো প্ৰশ্ন আছে বুলি ধৰি লৈ, পৃষ্ঠাৰ তলত মন্তব্য প্ৰপত্ৰত আমাক জনাব।

Significant work you really want to do

আমি অতিৰিক্তভাৱে দৈনিক অসম পিডিএফ নথিপত্ৰ সমূহ টেলিগ্ৰাম আৰু Facebook.com দৰে অনলাইন মিডিয়া পৰ্যায়ৰ জৰিয়তে ভাগ বতৰা কৰি আছো। ইয়াত আমি আশা কৰিব পৰা কৈ সাধাৰণতে সময়সূচীত পিডিএফ নথিপত্ৰ দিবলৈ চেষ্টা কৰোঁ। আপুনি আমাৰ কাম ভাল পায় নেকি, আপুনি নগদ ধন পৰিশোধ নকৰে, আমি আপোনাক দাবী কৰো যদি ই অত্যাধিক সমস্যা নহয়, আমাৰ ফেচবুক পৃষ্ঠাৰ দৰে, চাবস্ক্ৰাইব টেলিগ্ৰাম ষ্টেচন আৰু অনুগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ সঙ্গীসকলক এই পোষ্টটো যিমান অনুভৱ কৰিব পাৰি। আপুনি এনে কৰে বুলি ধৰি লৈ, ই আমাক আপোনাৰ বাবে অধিক কাম কৰিবলৈ অনুৰোধ কৰিব।

 

Leave a Comment