RailTel Corporation Recruitment 2022 – 69 Manager Vacancy, Online Apply

RailTel Corporation Recruitment 2022 – 69 Manager Vacancy, Online Apply – ৰেলটেল কৰ্পোৰেচন অফ ইণ্ডিয়া লিমিটেডে কাৰিকৰী, বিপণন, বিত্ত আৰু আইনী বিভাগত 69 টা মেনেজাৰেল পদৰ নিযুক্তিৰ বাবে এক নিযুক্তি অধিসূচনা প্ৰকাশ কৰিছে। আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে ইয়াত অনলাইন আবেদন কৰিব পাৰে।

RailTel Corporation Recruitment 2022

1. উপ প্ৰৱন্ধক (কাৰিকৰী)
পদৰ সংখ্যা: 24

দৰমহাৰ স্কেল: 40,000-1,40,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিকছ হৈছে এক শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 21 বছৰ, সৰ্বাধিক: 28 বছৰ

2. উপ প্ৰৱন্ধক (বৈদ্যুতিক)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

দৰমহাৰ স্কেল: 40,000-1,40,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: বৈদ্যুতিক ক্ষেত্ৰত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc( ইঞ্জি.) ; বৈদ্যুতিক আৰু ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত বৈদ্যুতিক হৈছে এটা শাখা; বা সমতুল্য

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 21 বছৰ, সৰ্বাধিক: 28 বছৰ

3. উপ প্ৰৱন্ধক (অসামৰিক)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

দৰমহাৰ স্কেল: 40,000-1,40,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: অসামৰিক অভিযান্ত্ৰিকত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত চিভিল হৈছে এটা শাখা; বা সমতুল্য।

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 21 বছৰ, সৰ্বাধিক: 28 বছৰ

4. উপ প্ৰৱন্ধক (মাৰ্কেটিং)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 6

দৰমহাৰ স্কেল: 40,000-1,40,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: বিপণন/ টেলিকম/ আইটি বা সমতুল্য + বিজ্ঞান / অভিযান্ত্ৰিকত স্নাতক ডিগ্ৰীত বিশেষজ্ঞতাৰ সৈতে ব্যৱসায় প্ৰশাসনত এমবিএ/ পিজি ডিপ্লোমা (2 বছৰৰ পাঠ্যক্ৰম)

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 21 বছৰ, সৰ্বাধিক: 28 বছৰ

5. উপ প্ৰৱন্ধক (বিত্ত)
পদৰ সংখ্যা: 4

দৰমহাৰ স্কেল: 40,000-1,40,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: চিএ/আইচিডব্লিউএ (চিএমএ)

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 21 বছৰ, সৰ্বাধিক: 28 বছৰ

6. উপ প্ৰৱন্ধক (আইনী)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

দৰমহাৰ স্কেল: 40,000-1,40,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: এলএলবি (সম্পূৰ্ণ সময়)

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 21 বছৰ, সৰ্বাধিক: 28 বছৰ

7. উপ প্ৰৱন্ধক (ডাটাবেচ প্ৰশাসন)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 2

দৰমহাৰ স্কেল: 40,000-1,40,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিকছ হৈছে এক শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 21 বছৰ, সৰ্বাধিক: 28 বছৰ

8. মেনেজাৰ (ডাটাবেচ প্ৰশাসন)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 2

দৰমহাৰ স্কেল: 50,000-1,60,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিকছ হৈছে এক শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc।
(ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 23 বছৰ, সৰ্বাধিক: 30 বছৰ

9. জ্যেষ্ঠ মেনেজাৰ (ডাটাবেচ প্ৰশাসন)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 2

দৰমহাৰ স্কেল: 60,000-1,80,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিকছ হৈছে এক শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা এম.এছ.চি.(ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য।

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 27 বছৰ, সৰ্বাধিক: 34 বছৰ

10. উপ প্ৰৱন্ধক (চিষ্টেম প্ৰশাসন)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 6

দৰমহাৰ স্কেল: 40,000-1,40,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিকছ হৈছে এক শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য।

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 21 বছৰ, সৰ্বাধিক: 28 বছৰ

11. মেনেজাৰ (চিষ্টেম এডমিনিষ্ট্ৰেচন)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 2

দৰমহাৰ স্কেল: 50,000-1,60,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিকছ হৈছে এক শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য।

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 23 বছৰ, সৰ্বাধিক: 30 বছৰ

12. জ্যেষ্ঠ মেনেজাৰ (চিষ্টেম প্ৰশাসন)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 2

দৰমহাৰ স্কেল: 60,000-1,80,000 টকা
শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিকছ হৈছে এক শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 27 বছৰ, সৰ্বাধিক: 34 বছৰ

13. উপ প্ৰৱন্ধক (সুৰক্ষা)
পদৰ সংখ্যা: 4

দৰমহাৰ স্কেল: 40,000-1,40,000 টকা

শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিক্স / হৈছে এটা শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 21 বছৰ, সৰ্বাধিক: 28 বছৰ

14. মেনেজাৰ (সুৰক্ষা)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 2

দৰমহাৰ স্কেল: 50,000-1,60,000 টকা

শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিক্স / হৈছে এটা শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য।

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 23 বছৰ, সৰ্বাধিক: 30 বছৰ

15. জ্যেষ্ঠ মেনেজাৰ (সুৰক্ষা)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 2

দৰমহাৰ স্কেল: 60,000-1,80,000 টকা

শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিক্স / হৈছে এটা শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য।

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 27 বছৰ, সৰ্বাধিক: 34 বছৰ

16. উপ প্ৰৱন্ধক (নেটৱৰ্ক)
পদৰ সংখ্যা: 3

দৰমহাৰ স্কেল: 40,000-1,40,000 টকা

শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিক্স / হৈছে এটা শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য।

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 21 বছৰ, সৰ্বাধিক: 28 বছৰ

17. মেনেজাৰ (ডেভঅ’পচ)
পদৰ সংখ্যা: 3

দৰমহাৰ স্কেল: 50,000-1,60,000 টকা

শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিক্স / হৈছে এটা শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য।

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 23 বছৰ, সৰ্বাধিক: 30 বছৰ

18. মেনেজাৰ (আইটি)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

দৰমহাৰ স্কেল: 50,000-1,60,000 টকা

শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিক্স / হৈছে এটা শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য

বয়সৰ সীমা: নিম্নতম: 23 বছৰ, সৰ্বাধিক: 30 বছৰ

18. মেনেজাৰ (আইটি)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

দৰমহাৰ স্কেল: 50,000-1,60,000 টকা

শিক্ষাগত অৰ্হতা: ইলেক্ট্ৰনিকছ আৰু টেলিকমত বি.ই./ বি.টেক./ B.Sc(ইঞ্জি.) ; বা টেলিকম; বা কম্পিউটাৰ বিজ্ঞান; বা কম্পিউটাৰ আৰু যোগাযোগ; বা তথ্য প্ৰযুক্তি; বা বৈদ্যুতিক; বা ইলেক্ট্ৰনিক্স; বা অভিযান্ত্ৰিক শাখাৰ আন যিকোনো সংমিশ্ৰণ, য’ত ইলেক্ট্ৰনিক্স / হৈছে এটা শাখা, যেনে, ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু ইনষ্ট্ৰুমেণ্টেচন; বা M.Sc। (ইলেক্ট্ৰনিক্স); বা এমচিএ; বা সমতুল্য …

How to apply for RailTel Corporation Recruitment ?

আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে ৰেলটেল কৰ্পোৰেচনৰ অফিচিয়েল ৰিক্ৰুইটমেণ্ট পৰ্টেললৈ গৈ অনলাইন মোডৰ জৰিয়তে এই খালী পদৰ বাবে অনলাইন আবেদন কৰিব পাৰে। প্ৰাৰ্থীসকলে ৰেলটেল কৰ্পোৰেচন নিযুক্তিৰ বাবে আবেদন কৰিবলৈ তলত উল্লেখ কৰা পদক্ষেপবোৰ অনুসৰণ কৰিব পাৰে।

# তললৈ স্ক্ৰ’ল কৰক, গুৰুত্বপূৰ্ণ ৱেব-লিংক শাখালৈ যাওক।

# “অনলাইন এপ্লিকেচন”ত ক্লিক কৰক আৰু নিজকে পঞ্জীয়ন কৰক।

# পৰৱৰ্তী সময়ত পুনৰ “অনলাইন এপ্লিকেচন” লিংকত ক্লিক কৰক।

# আপোনাৰ সকলো ব্যক্তিগত আৰু শৈক্ষিক বিৱৰণ পূৰণ কৰক আৰু প্ৰয়োজনীয় নথিপত্ৰ আপলোড কৰক।

# পৰৱৰ্তী সময়ত, আপুনি প্ৰপত্ৰখন দাখিল কৰিব লাগিব।

# শেষত, আৱেদন প্ৰপত্ৰৰ এটা প্ৰিণ্ট আউট লওক।

ৰেলটেল কৰ্পোৰেচন খালী পদ 2022-ৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ তাৰিখ

# অনলাইন আবেদন দাখিল কৰাৰ আৰম্ভণি তাৰিখ: 15 জানুৱাৰী 2022
# অনলাইন আবেদন দাখিলৰ অন্তিম তাৰিখ: 23 ফেব্ৰুৱাৰী 2022

ৰেলটেল নিযুক্তিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ ৱেব-লিংকসমূহ

অনলাইন এপ্লিকেচন ইয়াত ক্লিক কৰক
বিজ্ঞাপনৰ বিৱৰণ ইয়াত ক্লিক কৰক
অফিচিয়েল ৱেবছাইট ইয়াত ক্লিক কৰক

 

Leave a Comment