Sivasagar Judiciary Recruitment 2022 – 2 UDA & Driver Vacancy

Sivasagar Judiciary Recruitment 2022 – 2 UDA & Driver Vacancy – জিলা আৰু সত্ৰ ন্যায়াধীশ সাগৰে জিলা আৰু সত্ৰ ন্যায়াধীশ সাগৰ স্থাপনৰ অধীনত 2 টা উচ্চ বিভাগ সহায়ক (ইউডিএ) আৰু চালকৰ খালী পদৰ নিযুক্তিৰ বাবে 2 টা নিযুক্তি অধিসূচনা প্ৰকাশ কৰিছে। আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে ইয়াত আবেদন কৰিব পাৰে।

Sivasagar Judiciary Recruitment 2022

1. উচ্চ বিভাগ সহায়ক (ইউডিএ)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

দৰমহা: 14,000/- টকাৰ পৰা 60,500/- + জি.পি. 8000/- টকা

যোগ্যতাৰ চৰ্ত: প্ৰাৰ্থীজনে অসম ৰাজ্যৰ জিলা আৰু সত্ৰ ন্যায়াধীশ প্ৰতিষ্ঠানত ইউডিএ হিচাপে সেৱা আগবঢ়াব লাগিব, বা, এলডিএ, কম্পিউটাৰ টাইপিষ্ট, কপিষ্ট আৰু টাইপিষ্ট হিচাপে যাৰ ক্ষেত্ৰত অসম ৰাজ্যৰ জিলা আৰু সত্ৰ ন্যায়াধীশ প্ৰতিষ্ঠানত 5 (পাঁচ) বছৰতকৈ কম নিৰন্তৰ সেৱা আগবঢ়াব লাগিব।

2. ড্ৰাইভাৰ (ঠিকাভিত্তিক)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1
দৰমহা: প্ৰতি মাহে 15,000/- টকা (স্থিৰ)

শিক্ষাগত অৰ্হতা: নিম্নতম অৰ্হতা হৈছে অষ্টম শ্ৰেণী উত্তীৰ্ণ, আৰু, এই প্ৰতিষ্ঠানৰ প্ৰয়োজনীয়তাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত পেছাদাৰী দক্ষতা থকা প্ৰাৰ্থীক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হ’ব।

বয়সৰ সীমা: প্ৰাৰ্থীজন 01.01.2022 তাৰিখত 18 বছৰৰ কম আৰু 40 বছৰতকৈ অধিক বয়সৰ হ’ব নালাগিব। চৰকাৰী কাৰ্যালয়ৰ স্মাৰকপত্ৰ এবিপি.6/2016/51 তাৰিখ অনুসৰি অনুসূচীত জাতি/জনজাতি (পি) / এছটি(এইচ) প্ৰাৰ্থীৰ বাবে উৰ্ধতম বয়সৰ সীমা 5 বছৰ আৰু অ’বিচি/এম.ও.বি.চি. প্ৰাৰ্থীৰ বাবে 3 বছৰ শিথিল কৰিব পাৰি। 02.09.20.

How to Apply for Sivasagar Judiciary Recruitment ?

# উচ্চ বিভাগ সহায়ক:

সঠিক চেনেলৰ জৰিয়তে যথাযথভাৱে পূৰণ কৰা “আবেদন প্ৰপত্ৰ” আৰু লগতে তেওঁলোকৰ বয়স, শিক্ষাগত অৰ্হতা, অভিজ্ঞতাৰ প্ৰমাণপত্ৰসহ অন্যান্য অৰ্হতা, 2 (দুই) শেহতীয়া পাছপোৰ্ট আকাৰৰ ফটো গ্ৰাহক আৰু কমেও 3 (বছৰ) এচিআৰৰ প্ৰতিলিপি আৰু সেৱা কিতাপ পোষ্টৰ জৰিয়তে অ/অ’ জিলা অধিৱেশন ন্যায়াধীশলৈ প্ৰেৰণ কৰা হ’ব পাৰে। গীত, পিন- 785640, অসম, বা, জিলা আৰু সত্ৰ ন্যায়াধীশ, গীতসাগৰত ব্যক্তিগতভাৱে বাদ দিয়া হ’ব পাৰে।

আবেদনকাৰীয়ে জিলা আৰু সত্ৰ ন্যায়াধীশ, গুৱাহাটী, অসমলৈ সম্বোধন কৰিব লাগে, আৰু পদটোৰ নাম খামটোৰ শীৰ্ষত “ইউডিএ পদৰ বাবে আবেদন” বুলি স্পষ্টভাৱে উল্লেখ কৰিব লাগে।

আৱেদন প্ৰাপ্ত কৰাৰ অন্তিম তাৰিখ হৈছে 04-02-2022 কাৰ্যালয়ৰ কামৰ সময়লৈকে

# ড্ৰাইভাৰ (ঠিকাভিত্তিক):

যথাযথভাৱে পূৰণ কৰা “আবেদন প্ৰপত্ৰ”ৰ লগতে বয়সৰ প্ৰমাণপত্ৰ, শিক্ষাগত অৰ্হতা সম্পৰ্কীয় প্ৰশংসাপত্ৰ, বৈধ পেছাদাৰী ড্ৰাইভিং লাইচেঞ্চ, সক্ষম কৰ্তৃপক্ষৰ পৰা জাতিগত প্ৰমাণপত্ৰ, 2 (দুখন) শেহতীয়া পাছপোৰ্ট আকাৰৰ ফটোগ্ৰাফ ই-মেইলযোগে পিডিএফ ফৰ্মেটত recruitment.sivasagar@gmail.com কৰিবলৈ, বা, পোষ্টৰ দ্বাৰা জিলা আৰু সত্ৰ ন্যায়াধীশ, পিন- 785640 লৈ প্ৰেৰণ কৰা হ’ব পাৰে। অসম, বা, আৱেদনৰ বাবে ড্ৰপ বক্সত বাদ দিব পাৰে, যিবোৰ জিলা আৰু সত্ৰ ন্যায়াধীশ, সাগৰত ৰাখিব লাগিব, আৰু আৱেদনৰ সৈতে প্ৰদান কৰা সকলো নথিপ্ৰাৰ্থীয়ে স্ব-প্ৰমাণিত কৰিব লাগিব।

আবেদনকাৰীয়ে জিলা আৰু সত্ৰ ন্যায়াধীশ, গুৱাহাটী, অসমলৈ সম্বোধন কৰিব লাগে, আৰু পদটোৰ নাম খামটোৰ শীৰ্ষত স্পষ্টভাৱে উল্লেখ কৰিব লাগে “চালকপদৰ বাবে আবেদন (ঠিকাভিত্তিক)”।

আৱেদনখণ্ড পত্ৰ আৰু যোগাযোগ নম্বৰত পূৰণ কৰা হ’ব। আৰু ই-মেইল আইডি আবেদনত বাধ্যতামূলকভাৱে প্ৰদান কৰিব লাগিব

আৱেদন প্ৰাপ্তকৰাৰ অন্তিম তাৰিখ হৈছে 04-02-2022 কাৰ্যালয়ৰ কামৰ সময়লৈকে।

সাগৰ ন্যায়পালিকাৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ তাৰিখ 2022

# আবেদন দাখিলৰ আৰম্ভণি তাৰিখ: 25/01/2022
# আবেদন দাখিলৰ অন্তিম তাৰিখ: 04/02/2022

সাগৰ ন্যায়পালিকা নিযুক্তিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ ৱেব-লিংক

বিজ্ঞাপনৰ বিৱৰণ ইউডিএ | চালক

Leave a Comment